חינה תלבושות כפתנים אוהל מהודר

מסורת של שנים ועשרות חינות שנערכו בסולם יעקב וכל יום אנו מתרגשים מחדש…

סולם יעקב הוא האולם הקסום ביותר לחינה בצפון, עם צוות מיומן ומאכלים אותנטיים.

שומרים על המסורת - והכי חשוב במקום יש אווירה, אוכל טוב ומוסיקה.

* תפריט עשיר ואותנטי

* אוהלי חינה מהודרים

* תפירת שמלות לכל כלה

* כפתנים לכל האורחים

* תקליטן שמלווה את כל הערב

* מלבישה לחתן והכלה לאורך כל הערב

* ציוד קריוקי לסיום הערב

רעיונות לעיצובי אולם

 

תפירת שמלה לכל כלה בסולם יעקב – מאפשרים לכל כלה לבחור מבין השמלות הקיימות הרפרטואר המתפרה, אנו ממליצים בפני ההכלות לקחת שני סטים אחד לקבלת הפנים והשני לטקס החינה, חוץ מזה אנו נלביש את האמהות ונכין עוברכם את קערת החינה לפי מיטב המסורת.

בסולם יעקב מאפשרים לכל כלה לתפור שמלה לפי הדגם שהיא רוצה – תנאי המבצע לתפירת שמלה: 120 מוזמנים כמינימום ושמלה עלינו, כל מה שנותר לכם הוא לבחור את צבע הבד. מסלול נוסף קיים בסולם יעקב המאפשר לכל כלה שמלה חדשה. את הבד המשפחות רוכשות ובוחרות את הצבע אנו נתפור את הסט לחינה ונוסיף את העיטורים המיוחדים.

תפריט ומטבח – בסולם יעקב: עם מסורת של שנים רבות ביצירת מנות באיכות ובטעם המופלא ביותר, בניצוחו של השף האגדי רוני צוריה. לבחירתכם מספר סוגי תפריטים ושלל מנות ממטבחים בכל העולם. רוני בעל ניסיון של עשרים שנים ביותר באולמות אירועים את הכשרתו עשה בצרפת.

אווירה – כך טוענים הלקוחות שלנו, כשמדובר באירועים קטנים כמו חינה, אולם האירועים סולם יעקב מעניק אווירה קסומה ומסורתית לאירוע שכזה, אנו נעשה את המיטב על מנת שהאירוע שלכם יהיה אירוע שלא תשכחו.

חניה ובטיחות בסולם יעקב

חניה בטיחות ודרכי גישה: סולם יעקב נמצא על ציר מרכזי בין חיפה לקריות כך שדרכי הגישה למתחם נוחים מאוד הן לבאים מצפון הארץ באמצעות כביש 22 חוצה קריות ולאורחים המגיעים מדרום הארץ.

דרך מנהרות הכרמל או צומת יגור למתחם יש מגרש חניה פרטי וגנרטור חירום.

שחושבים חינה – זה סולם יעקב מסורת של שנים עשרות חינות עשרות משפחות שחוזרות לברית בריתה ולאחר מכאן לאירועי בר ובת מצווה..

כמה מילים על חינה : חינה הסבר

יצירת קשר