חתונות קטנות בצפון

חתונה משפחתית חוגגים בסולם יעקב

אולם לחתונות קטנות בחיפה והצפון

אולמי סולם יעקב המקום לערוך חתונה ברמה גבוהה, ובלי לקרוע את הכיס. חתונות קטנות באווירה אינטימית ועם מאכלים מיוחדים, יחס אישי וסיוע בארגון האירוע. חבילת החתונה בסולם יעקב כוללת: הגברה ותאורה, תקליטן, ועיצוב האולם

יחד נחגוג את היום המאושר בחייכם - כי חתונה קטנה עושים באולמי סולם יעקב


חייגו עכשיו
חתונות בחיפה באווירה מיוחדת

חתונות קטנות בצפון - באווירה מיוחדת שרוצים לחגוג אירוע מצומצם עד 350 מוזמנים סולם יעקב הוא הכתבות הנכונה , חתונה קטנה בחיפה והקריות , אנו נפיק עבורכם את החתונה הכי מדליקה כך שהערב יהיה מיוחד עבורכם . 

נתחיל בקבלת פנים עם הצללת האולמות או לאור נרות בלבד או עם פמוטים ,האורחים ישאפו אווירה של נעימה לצלילי מוסיקת רקע לבקשתכם .

מטעמי השף יחלו לזלוג במגשי ענק לרחבת הריקודים ומגשי טאפסים לאורחים .אולם לחתונות קטנות - שמדובר בחתונה קטנה סולם יעקב הוא אולם המיועד לכך , מיד עם סיום החופה נהפוך את האולם לרחבת ריקודים לבקשתכם.

בעזרת ציוד התאורה ניתן לעשות אווירה כפי שתרצו – כל זאת נעשה שנתכנן את הערב שלכם , שולחנות ביסטרו  ימוקמו באולם.

חתונות קטנות בצפון חוגגים רק בסולם יעקב !

אפשר עד מחר לפרט לכם על האוכל הטעים , האטרקציות המלוות , על המתחם החדשני והמרווח, אבל מה שמייחד הכי הרבה את סולם יעקב הוא האווירה של המקום.

סולם יעקב הינו אולם לחתונות קטנות שיכול בקלות גם לשרת אנשים אשר מעוניינים באירוע של חתונה גדולה, חתונות קטנות יכולות להישמע כ"קלות יותר" לעשייה אך כאשר מסתכלים על כל האלמנטים מבינים שזה ממש לא נכון.

_Y103355
אולם לבר מצווה בחיפה - הסתכלות על מנה.

האולם משמש גם כמקום אולם לבר מצווה בחיפה לאנשים אשר מתגוררים בצפון הארץ וגם במרכז ומעוניינים לחגוג בר מצווה באולם איכותי אשר עונה על כל הצרכים ומעבר.