אולם לאירועים קטנים – אירועים קטנים בצפון

מחפשים אולם אירועים קטנים בצפון סולם יעקב הוא המענה הטוב ביותר הכי נקי הכי טרי והכי טעים ומה אנו רוצים שהאורחים שלנו יהיו מרוצים

השנים האחרונות כמות המזומנים לאירועים קטנים בצפון קטנה משנה לשנה , אנו לא רואים כבר אירועים של אלף מוזמנים או הפקות לא מוגבלות תקציב

בפרט באיזור הקריות כמות האולמות שנפתחו היא גדולה מכמות האירועים שיש ולכן בחיפה ובמיוחד בקריות לרוב כל האירועים מאוד קטנים .

אז ככה לפני שאנו מחפשים את האולם לאירוע הבא שלנו אנו חייבים לבדוק מהי כמות המזומנים שאנו רוצים או כמה אורחים באמת יהיו לנו .

ואז נניח שהגענו למסקנה שכמות המזמנים שלנו היא בערך 200 שזו כמות מוזמנים נהדרת לא לאירוע גדול מידי ולא קטן מידי ,

אולם לאירועים קטנים בצפון הם אירועים עד 200 מוזמנים וכמות זו היא כמות מעולה לאירוע אינטימי שעדין נרגיש שעשינו אירוע ולא אירוע כזה שלא נכיר את כל המוזמנים שלנו .

בסולם יעקב נערכנו להעניק חוויה של אירועים קטנים בצפון אז אם יש לכם חתונה חינה אירוסין בר מצוות בת מצווה עד 200 מוזמנים סולם יעקב הוא המענה אולטימטיבי ,

מערך השירות נבנה לאירועים קטנים המיקום החניה דרכי הגישה מתאימים סולם יעקב קרוב לחיפה ולקריות דרכי הגישה מאוד נוחים לאורחים שמגיעים מהצפון דרך כביש 22 ועוד יותר קרובים לדרומיים שמגיעים מצומת יגור או ממנהרות הכרמל ,

אז נניח שהגענו למסקנה שיש לנו אירוע עד 200 מוזמנים אנו צרכים לבחון את האפשרויות העומדות לפנינו כיצד נדע לבחור את האולם הנכון שיעניק לנו את התחושה לערוך בו את האירוע – אותם שאלות הצריך לשאול עצמך בטרם בחרתם אולם כיצד מקבלים אותכם במשרד האם האיש שמקבל אותכם בהליך המכירה ילווה אותכם בכל האירוע ויפתור עבורכם את כל הבעיות לפני האירוע .

האם בעל האולם מוכן להכניס אותכם למטבח לפני האירוע בערב ממש לפני שמתחיל אירוע אחר

האם לאולם יש רישיון עסק ?

האם לאולם יש גנרטור שלא נדע ומה הגנרטור נותן בשעת חירום ?

האם ניתן לבצע שינויים בתפריט כך שיתאים לקהל שלכם ?

האם לאולם יש פיתרון לחולי צילאק או לאנשים שומרי שבת הזקוקים לסוגים שונים של בשרים לפי ההשגחה שהם אוכלים .

בסולם יעקב ניתן תשובות לכל בעיה וננסה לפתור עבורכם כך שהערב יחלוף לו באווירה נעימה .  

אולם לאירועים קטנים – סולם יעקב

האולם מתאים גם אל אנשים אשר רוצים לחגוג אירועים קטנים בצפון – כיום ישנם לא מעט אולמות אירועים בחיפה והקריות אשר מציעים מתחם גדול ומעוצב, מה שמייחד את סולם יעקב הוא בעיקר הסטייל החדשני , הצוות המנצח , המתחמים אשר מתאימים כמעט לכל אירוע , המנות האיכותיות והטעימות, ובעיקר אווירת המקום.

הסתכלו על עוד תמונות באתר אשר מציגות אירועים קטנים בצפון של סולם יעקב – לכל שאלה התקשרו אלינו כבר עכשיו או השאירו את פרטיכם בטופס יצירת הקשר ונחזור אליכם בהקדם.

אולם אירועים בקריות

אירועים קטנים בצפון עושים רק עם אולם סולם יעקב! צרו איתנו קשר בהקדם ותהנו ממחירים מעולים.

לעוד מאמרים:

אירועים בחיפה

אולם לאירועים קטנים

sulamyaakov