חינות חוגגים בסולם יעקב - בגלל השירות האווירה והתפריט המיוחד שלנו !


מעטפת מושלמת לחינה מהסרטים !

* חבילות הכל כלול לאירועי חינה 

* תפריט עשיר ואותנטי

* אוהלי חינה מהודרים  

* חבילת עיצוב אולם 

* תקליטנים מתמחים בחינות  

* סוויטת כלות מפנקת

* המלבישות שעובדות איתנו 

       אותנטי חינה   - ליטל  ושחר

       מברוק החינה - קורל 

       צליל החינה   -  צליל 

       מלכת מרוקו   - סיגל 

חדרי מנוחה ומתפרה

מאכלים ומנות מיוחדות לחינה

 

לקראת העונה הקרבה אנחנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו ולקבל פרטים נוספים על תכנון חינה בצפון שיהיה לכם קשה לשכוח! יותר ויותר חוגגים מתחילים להבין שחגיגת חינה בצפון באולם מרווח ויפה היא חוויה הרבה יותר עוצמתית מאשר חגיגת חינה במקום שאיננו אולם אירועים.

 

 

 

 

תפריט ומטבח – בסולם יעקב: עם מסורת של שנים רבות ביצירת מנות באיכות ובטעם המופלא ביותר, בניצוחו של השף האגדי רוני צוריה. לבחירתכם מספר סוגי תפריטים ושלל מנות ממטבחים בכל העולם. רוני בעל ניסיון של עשרים שנים ביותר באולמות אירועים את הכשרתו עשה בצרפת.

אווירה – כך טוענים הלקוחות שלנו, כשמדובר באירועים קטנים כמו חינה, אולם האירועים סולם יעקב מעניק אווירה קסומה ומסורתית לאירוע שכזה, אנו נעשה את המיטב על מנת שהאירוע שלכם יהיה אירוע שלא תשכחו.

חניה ובטיחות בסולם יעקב

חניה בטיחות ודרכי גישה: סולם יעקב נמצא על ציר מרכזי בין חיפה לקריות כך שדרכי הגישה למתחם נוחים מאוד הן לבאים מצפון הארץ באמצעות כביש 22 חוצה קריות ולאורחים המגיעים מדרום הארץ.

דרך מנהרות הכרמל או צומת יגור למתחם יש מגרש חניה פרטי וגנרטור חירום.

שחושבים חינה – זה סולם יעקב מסורת של שנים עשרות חינות עשרות משפחות שחוזרות לברית בריתה ולאחר מכאן לאירועי בר ובת מצווה..

כמה מילים על חינה : חינה הסבר

יצירת קשר

אולם לחינה בחיפה - סולם יעקב

יש כיום לא מעט אפשרויות בכל הקשור לחגיגה של חינה בצפון הארץ. בין אם אתם מעוניינים באולם לחינה בחיפה יותר מסורתית, ובין אם בחינה יותר מודרנית, אנו בטוחים שבעזרת תכנון נכון תוכלו לארגן את האירוע שלכם באופן מושלם, תוך כדי שתוכלו לישון בראש שקט ובידיעה שתכנון מקדים עשוי להביא לידי ביטוי את כל הצרכים והדרישות שלכם לקיום האירוע שלכם. אנו ממליצים לכם לשתף פעולה עם סולם יעקב ולבחור באולמות שבמתחם שלנו.

אצלנו בסולם יעקב תמצאו אולם לחינה בחיפה מושלם ונדאג לארגן לכם את אירוע חינה בצורה כזאת שלא תשכחו אותו לעולם, כאשר לצד זאת יושם דגש מירבי על שמירת מסורת המשפחה שלכם, כך שתוכלו להנות מחגיגה מסורתית ומהנה עם כל הקרובים שלכם. יתרה מכך, אצלנו בסולם יעקב נשמח גם לדאוג לתפירה של שמלת חינה עבורכם. האישה יכולה להתדיין איתנו ונשמח להתייעץ איתה ולעצב לה את השמלה שהכי מוצאת חן בעיניה.

חינה בצפון - אם אתם מחפשים אולם לחינה בצפון אז סולם יעקב הפתרון המושלם

נוסף לכל זאת, אצל סולם יעקב, אולם אירועים בחיפה ידאגו לתקליטן מקצועי שינגן אך ורק את המוזיקה שמוצאת חן בעיניכם. תוכלו לבחור פלייליסט מוכן או לתת יד חופשית לתקליטן. הכל בסופו של דבר בידיים שלכם. חוץ מהמוזיקה, סולם יעקב תדאג גם לאוכל שיוגש באירוע שלכם. אנו נדאג להגיש קייטרינג בדיוק בהתאם לרצונות שלכם ושל הלקוחות שיפקדו את האירוע שלכם. כך שלא תצטרכו לדאוג שמא האורחים לא יאהבו את האוכל שיוגש. שכן אנו נדאג להגיש אך ורק אוכל טעים ומגוון.

אולם לחינה בחיפהבסולם יעקב תוכלו להנות לא רק מאולמות לחגיגת אירועים, אלא גם מכך שידאגו לארגן את החינה שלכם. כך שאם אתם תמיד הסתרבלתם עם המחשבה שצריך לבחור באולם מחברה אחת ולשלם לחברה אחרת על ארגון האירוע, אזי הנה לכם הפתרון. סולם יעקב תדאג לכל פרט ופרט שקשור באירוע שלכם, כך שלא תצטרכו לדאוג לחפש תקליטן או שף מכובד - חינה בצפון ברמה אחרת.

עכשיו זה הזמן שלכם לקבל עוד הטבות של אולם לחינה בחיפה אצל סולם יעקב!

לקראת העונה הקרבה אנחנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו ולקבל פרטים נוספים על תכנון חינה בצפון שיהיה לכם קשה לשכוח! יותר ויותר חוגגים מתחילים להבין שחגיגת חינה בצפון באולם מרווח ויפה היא חוויה הרבה יותר עוצמתית מאשר חגיגת חינה במקום שאיננו אולם אירועים.